Nasakarta
2019 Nov 13, 23:00
2019 Dec 19, 23:00
Gastronómia

Jesenné akcie v Dobrom Bistre

Galéria - (1)

Popis

14.-15.11.2019 - Nežné retro menu.
30 rokov od nežnej revolúcie je ideálnou príležitosťou k tomu, aby sme si pripomenuli aj suroviny, jedlá a chute, ktoré tú dobu definovali. Ak máte chuť zaspomínať si, tešiť sa môžete na trojchodové menu, ktoré vás prenesie v čase do kantín a republikových reštaurácii. Ideálne pre tých, ktorým chýbajú výpečky, poctivý vlašák či držkovka. :-)

21.11.2019 - Škandinávske mystery.
Škandinávska kuchyňa dnes predstavuje špičkovú svetovú gastronómiu. Pojmy ako Faviken či Noma sú dnes svätostánkami pre foodloverov. My sa so všetkou skromnosťou pokúsime tieto chute priniesť na stôl v našom lokálnom prevedení. Tešiť sa môžete na 5-chodové degustačné menu a viac neprezradíme. Menu spoznáte až priamo pred vami. Ideálne pre tých, ktorí radi objavujú a pred Vianocami sa už do Škandinávie nechystajú. :-)

6.12. Deň Dobročin.
Sme radi, že aj druhý ročník tejto charitativnej večere sa odohraje opäť v Dobrom Bistre. V minulom roku sme počas dvoch večerov vyzbierali 1.111 Eur a veríme, že tento rok budeme ešte úspešnejší. Náš tím pod vedením Mateja Bakoša opäť pripraví to najlepšie zo všetkých degustácii v tomto roku a my veríme, že menu, ktoré čoskoro predstavíme vás spolu s možnosťou pomôcť osloví natoľko, že zaplníme nielen termín 6.12. ale aj ten 7.12., Tak ako minulý rok, kedy sme pre veľký záujem pridávali. Ideálne pre tých, ktorí majú radi len to najlepšie a zároveň chcú pomôcť. :-)

19.12. Asia Mystery.
Na záver sme si pripravili ten najočakávanejší event. Ázijské mystery vás zaujalo, už pri svojej premiére a chute orientu, ktoré sme pripravili, ostali v pamäti dodnes. Aj preto sú očakávania na tento event vysoké a my môžeme len garantovať, že to bude niečo, čo ste ešte nevyskúšali. Aj táto večera bude zahalena tajomstvom, takže menu vás privíta až na stoloch. Ideálne pre tých, ktorí na Asia Mystery nevedia zabudnúť a neustále sa pýtajú na reprízu. :-)

Čaká nás krásna jeseň, plná chutí.
Tím DB.

Rezervácie na tel. 0948 630 312 alebo na bare. Počet miest je obmedzený a preto s rezerváciou neváhajte. Tešíme sa na Vás!