Nasakarta
10%
Zľava
Zábava

TheRooms.eu

Galéria - (11)

Popis

Benefit : Zľava 10% z ceny. Hľadáte skutočné dobrodružstvo? Navštívte jedny z najpôsobivejších únikových izieb v Európe. Na Slovensku nájdete dobrodružstvo, aké ste predtým nezažili.

Escape room alebo úniková izba, vám v časovom limite 70 minút prináša unikátny zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete! Predstavte si, že ste zamknutí v miestnosti, odkázaní len na racionálne uvažovanie a na pomoc svojich priateľov. Cieľom escape room je spolupracovať, hľadať indície, riešiť najrôznejšie hlavolamy či zaujímavé hádanky, a nakoniec tak uniknúť z miestnosti späť do reality!

Každá úniková izba je jedinečná svojím príbehom, prevedením, mechanizmami a hádankami, a vám sa tak naskytá možnosť vybrať si tému z naozaj širokého spektra ponúk, ktoré sme pre vás pripravili. Naše únikové izby: TUTANCHAMON, JIG-SAW (Alžbetina 41, Košice), PIRÁTI, PANDORA, KRAJINA ZÁZRAKOV (Hlavná 83, Košice), SPOLOČENSTVO PRSTEŇA, SHERLOCKED, ÚTEK Z VÄZENIA (Hlavná 5, Košice), STRATENÍ V ČASE (Zvonárska 17, Košice), BERMUDA (Mlynská 15, Smižany), TAJOMNÁ KOMNATA (Boženy Němcovej 2643, Vranov Nad Topľou).   Pre koho je escape room určená? - Rodiny s deťmi - Partie priateľov - Firemné teambuildingy - Narodeninové oslavy - Rozlúčky so slobodou Cena pre 2 hráčov: 49€ / skupinu
Cena pre 3 a viac hráčov: 19€ / osobu
Podmienkou sú minimálne 2 platiace osoby Počet hráčov: 2-8 hráčov

Otváracia doba

  • P-N 08:00 - 22:00

Štítky

  • escaperoom
  • Zábava
  • Atrakcia